1lut

Rozpocznij dietę w niższej cenie!

Chcesz rozpocząć dietę, ale nie wiesz, jaka będzie dla Ciebie najlepsza? Nie chcesz ryzykować i narazić się na nieprzemyślany wydatek? Mamy na to sposób! Sprawdź w kalkulatorze kalorii,  jaki typ diety i jaka kaloryczność jest dla Ciebie odpowiednia.

GRAFIKA TEKST - BOLD HASŁA_
ZAMÓW DZIEŃ TESTOWY – zestaw pełnowartościowych posiłków, które otrzymasz w niższej cenie! Jak to zrobić? To proste! W sekcji zamów podążaj standardową ścieżką. Wybierz swoje miasto, następnie program standardowy, typ i kaloryczność wymarzonej diety. W polu szczegóły zamówienia wybierz opcję “zamówienie testowe”. Nasz intuicyjny system automatycznie obniży cenę wybranej przez Ciebie diety.
Pamiętaj, że możesz wybrać maksymalnie 3 dni, a zamówienie testowe złożyć możesz tylko raz!
wiem co zjem

Dlaczego WIEM CO ZJEM?

Dotychczas nie korzystałeś z naszych usług? Przekonaj się, że warto! Wybierać możesz spośród 15 typów diet, wśród których znajdziesz propozycje takie jak dieta z niskim indeksem glikemicznym, dieta wegetariańska, bez laktozy oraz bez glutenu. Możesz też dobierać swoje ulubione potrawy dzięki opcji “wybór menu”.
Kaloryczność diet rozpoczyna się już od 1000 kcal (office box), a kończy na 4000 kcal (dieta sport). Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a ilość i wartość kaloryczna posiłków dostosowana będzie do trybu życia i aktualnych potrzeb.

wiem co zjem
Tekst - zdjęcie 3 (1)
Tekst - zdjęcie 3 (1)

Smak i jakość idą w parze!

Od ponad 6 lat rozwijamy markę gastronomiczną, która powstała z pasji do… gotowania! Wypracowaliśmy doskonałe rozwiązania, dzięki którym dostarczamy pełnowartościowe posiłki przygotowane z najlepszych produktów pochodzących w przeważającej ilości od lokalnych dostawców. Nasz rozwój i coraz większe grono klientów poświadczają, że z nami “WIESZ CO ZJESZ”. Teraz czas na Ciebie!

Logo Wiem co Zjem

WIEM CO ZJEM catering dietetyczny z pasji do gotowania, miłości do jedzenia i w trosce o Wasze zdrowie stworzyliśmy dietę pudełkową szytą na miarę Waszych potrzeb! 14 typów diet, w tym diety dla alergików i sportowców. Dostarczamy do kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce!

ul. Strefowa 3
22-400 Zamość

© 2022 All rights reserved. Wiem Co Zjem

Scroll to topCall Now Button