1200-2500 kcal

Dieta zbilansowana

Zbilansowana dieta to sposób żywienia, który bogaty jest we wszystkie składniki odżywcze (białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały) w odpowiednio skomponowanych ilościach. Składniki odżywcze są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zbilansowana dieta jest stosowana w celu utrzymania prawidłowej masy ciała, zapobiegania chorobom otyłościowym i zapewnienia organizmowi wszystkich niezbędnych makro i mikroelementów. Zbilansowana dieta może być stosowana przez osoby w każdym wieku.

Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie w cateringu dietetycznym Wiem Co Zjem!

Wybierz kaloryczność, aby zamówić dietę
od 64 zł/dzień:

Darmowa dostawa

Posiłki dostarczane przez kuriera

Najwyższa jakość

Tylko świeże produkty

Zróżnicowane menu

Urozmaicone posiłki

Oszczędność czasu

Codziennie zaoszczędzasz 2h

Jak dobrać zapotrzebowanie kaloryczne? Zbilansowana dieta dostosowana do Twoich potrzeb

Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz zapomnieć o zakupach (oznaczających korki i kolejki), gotowaniu i wymagającym sprzątaniu. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu i energii. Decydując się jednak na zbilansowaną dietę w Wiem Co Zjem, wybierz odpowiedni wariant kaloryczny dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapotrzebowanie kaloryczne jest obliczane na podstawie wzrostu, wagi ciała, aktywności fizycznej i innych czynników. Ważny jest również cel, jaki chce się osiągnąć stosując dietę. Istotne jest m.in. to, czy planujesz przybrać na masie ciała, zredukować tkankę tłuszczową, czy utrzymać wagę na podobnym poziomie.

Zapotrzebowanie kaloryczne można obliczyć samodzielnie, korzystając z naszego kalkulatora kalorii lub skonsultować się z dietetykiem. Chcąc dobrać odpowiedni catering dietetyczny z pakietem zbilansowanej diety, koniecznie musisz wziąć pod uwagę swój styl życia i wiek. Jeśli nie masz pewności, czy Twoja decyzja będzie odpowiednia, skontaktuj się z naszym zespołem Wiem Co Zjem już teraz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby prawidłowo funkcjonować, organizm potrzebuje wszystkich niezbędnych składników odżywczych.. Są to białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały. Zbilansowana dieta powinna zawierać je wszystkie, by zapewnić człowiekowi prawidłowe funkcjonowanie. Wybierz catering dietetyczny Wiem Co Zjem i czuj się świetnie!

Logo Wiem co Zjem

WIEM CO ZJEM catering dietetyczny z pasji do gotowania, miłości do jedzenia i w trosce o Wasze zdrowie stworzyliśmy dietę pudełkową szytą na miarę Waszych potrzeb! 14 typów diet, w tym diety dla alergików i sportowców. Dostarczamy do kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce!

ul. Strefowa 3
22-400 Zamość

© 2022 All rights reserved. Wiem Co Zjem

Scroll to top Call Now Button