7maj

Wiosenne metamorfoza sylwetki. Jak zadbać o formę i energię?

Z impetem rozpoczyna się wiosna, a Ty marzysz o zmianie sylwetki i lepszej kondycji jeszcze przed wakacjami?
Dowiedz się, jak poczuć się lepiej, kiedy brakuje sił na codzienną aktywność i jak sprawić, by znowu “wbić się” w ulubione, mniejsze o rozmiar ubrania. Kiedy przesilenie wiosenne odbiera Ci energię, a Ty pragniesz zmiany po zimie – nie trać motywacji! Podpowiemy, jak osiągnąć wymarzone cele skutecznie i bezpiecznie dla Twojego zdrowia!

Zacznij od podstaw!

Pragniesz zmiany w diecie i aktywności, ale codzienne czynności teraz wydają się trudniejsze niż kiedykolwiek. To właśnie działanie przesilenia wiosennego! By uchronić się przed jego skutkami, warto być dla siebie wyrozumiałym i konsekwentnym!
Nie katuj się niskokaloryczną – restrykcyjną dietą. Oceń swoje realne zapotrzebowanie kaloryczne korzystając z kalkulatora kalorii – prostego narzędzia, które dostosuje dietę do Twojej aktywności fizycznej i innych warunków. Kiedy już będziesz wiedzieć, jakiej kaloryczności potrzebujesz, to znak, że jesteś gotowy na kolejny krok – opracowania planu diety!
Tu warto rozważyć skorzystanie z cateringu dietetycznego. U nas znajdziesz 14 różnych rodzajów diet, w tym eliminacyjne i o niskim indeksie glikemicznym. Dodatkowo, masz możliwość wyboru menu oraz dostosowania ilości posiłków do swoich potrzeb. Nasze dania dostarczane są codziennie pod Twoje drzwi – nie tylko jesz zdrowo, regularnie i smacznie, ale także zauważysz pozytywne efekty w postaci spadku wagi i poprawy samopoczucia!

Nie martw się o wydatki…

W codziennym biegu nawet nie zauważasz, ile pieniędzy ucieka Ci na szybkie i nieprzemyślane decyzje zakupowe i żywieniowe. Jeśli zależy Ci na całodziennym wyżywieniu, ale nie jesteś przekonany do niektórych dań – postaw na dietę z wyborem menu. Takie udogodnienia sprawiają, że jesteś w stanie dopasować swój budżet do możliwości skorzystania z diety pudełkowej. Jednocześnie jesz to, co lubisz i tracisz zbędne kilogramy.

Działaj cierpliwie i myśl pozytywnie!

Istnieją przekonania, że kluczem do redukcji wagi jest spożywanie posiłków o niższym zapotrzebowaniu kalorycznym, czyli działanie w tzw. „deficycie kalorycznym”. Jednak spożywanie zbyt małej, nieprawidłowo wyliczonej kaloryczności prowadzi do efektu jojo, złego samopoczucia i spadku sił.
Warto jednak wiedzieć, że w odpowiednio dopasowanej diecie nie musisz rezygnować z odżywczych posiłków, takich jak śniadania, obiady, podwieczorki czy kolacje. Catering dietetyczny – to wygodne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas na planowanie i przygotowywanie posiłków. Ty jesz smaczne i różnorodne dania, dostosowane do Twojego zapotrzebowania kalorycznego. To najlepszy sposób na pobudzenie metabolizmu i osiągnięcie skutecznych efektów odchudzania.

Jedz bez wyrzutów sumienia i chudnij!

Na wiosnę koniecznie pamiętaj również o aktywności, suplementacji spożywaniu wystarczającej ilości wody. Do diety i swoich założeń dołącz ruch na świeżym powietrzu, który znakomicie wpłynie na sylwetkę i Twoje samopoczucie. Dobrze dobrana dieta wesprze Cię skutecznie w utracie wagi i budowaniu zdrowego, sprawnego organizmu!

Logo Wiem co Zjem

WIEM CO ZJEM catering dietetyczny z pasji do gotowania, miłości do jedzenia i w trosce o Wasze zdrowie stworzyliśmy dietę pudełkową szytą na miarę Waszych potrzeb! 14 typów diet, w tym diety dla alergików i sportowców. Dostarczamy do kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce!

ul. Strefowa 3
22-400 Zamość

© 2022 All rights reserved. Wiem Co Zjem

Scroll to top Call Now Button